Jesteśmy YUXTA

juxta(pose) (ˌdʒʌkstəˈpəʊz) vb – (tr) to place close together or side by side

YUXTA jest Certyfikowaną Korporacją B, która wykorzystuje biznes jako siłę na dobre. Jako sygnatariusz Global Compact ONZ opracowuje i współpracuje w zakresie modeli biznesowych, które umożliwiają osiągnięcie 17 celów zrównoważonego rozwoju.

Nasza praca była bardzo skoncentrowana na celu nr 7, jakim jest zapewnienie dostępu do niedrogiej, niezawodnej i nowoczesnej energii dla wszystkich głównie w Ameryce, ale ostatnio rozszerzyła się na inne cele i inne regiony na całym świecie.

W związku z tym współpracowaliśmy z rządami, prywatnymi i publicznymi firmami w kilku różnych obszarach, ale koncentrujemy się głównie na naszych produktach i usługach związanych z:

 

  • Dystrybucja modułów fotowoltaicznych
  • Projekty fotowoltaiczne
  • Leasing i umowy PPA (umowy zakupu energii)
  • EaaS Energy jako usługa
  • Outsourcing procesów biznesowych
  • Zasady i ogólne konsultacje
  • Pojazdy elektryczne

Dysponując bardzo zdolnym zespołem i opierając się na trajektorii zrównoważonego rozwoju i odnawialnej energii elektrycznej Kostaryki, codziennie wzmacniamy nasz wpływ. YUXTA Energy to rozwijająca się globalna firma, która rozpoczęła działalność w Kostaryce, wykorzystując biznes jako siłę na rzecz dobra dla ludzi, planety i zysku.

W Polsce YUXTA sp. z o.o. jest dystrybutorem modułów słonecznych JinKO, jednym z największych i najbardziej innowacyjnych producentów modułów słonecznych na świecie. Dysponując lokalnie dostępnymi, wysokiej jakości modułami słonecznymi o uczciwej cenie dla małych i dużych instalatorów i deweloperów projektów.

W zależności od potrzeb rynku zapewniamy rozwiązania w zakresie energii odnawialnej, efektywności energetycznej, transportu elektrycznego, inteligentnych pomiarów i usług danych.

Nasz CEO, Ernesto Moreno, kilka lat temu przedstawił na TED prezentację na temat zaangażowania w energię odnawialną i środowisko, które są korzeniami YUXTA. (Można ustawić automatyczne napisy w języku angielskim.)

Skontaktuj się z Nami!

Dążymy do partnerstwa ze wszystkimi naszymi klientami. Uważamy, że wzajemnie dobry biznes opiera się na wysokiej jakości, zaufaniu i długoterminowym myśleniu. Jeśli tak uważasz, skontaktuj się z nami, chętnie pomożemy w korzystnej ofercie cenowej, doradztwie, finansowaniu, a także postaramy się zaspokoić Twoje indywidualne potrzeby!

 

pl_PLPolish